Anasayfa

Zühre Pardesü

Yazı 26 Eylül 2012 tarihinde eklendi. » Tesettür Abiye Modelleri | Facebook'ta Paylaş

Firma yıllardır vermiş olduğu hizmet kalitesinden ödün vermeden devam ediyor.

Ürün kalite standartları, sürekli ve titiz çalışmaları her zaman yakın modayı takip etmeleri takdir edilmesi gerekiyor. Bu tarzları kısa zamanda dünya markası haline getirecek gibi duruyor. Tesettür tercih eden kadınların gözde pardesü markası yeni koleksiyonu ilede sevenlerini memnun ediyor.

Yarattıkları memnuniyet garantisi yıllar içersinde müşteri sayısını gün geçtikce arttırıyor. Pardesü, tesettürlü kadınlar için vazgeçilmez elbise seçimlerindendir. Zühre pardesü firmasında eşarp modelleri de var. İzmir de yapılan tanıtımda oldukça iddialı olduklarını vurgulayan zühre pardesü yetkilileri, modellerinde daha çok beğenilen ve müşterileri tarafından istenilen çizimleri yaptıkları dile getirdiler.

zuhre pardes4 Zühre Pardesü

zuhre pardes5 Zühre Pardesü

zuhre pardes6 Zühre Pardesü

2012 yılındaki tasarımlarında ise mavi, gri ve beyaz tonlara ağırlık verdiklerini söylediler.Sizler için yeni modellerinin en güzellerini sunuyoruz. Zühre pardesünün siz sevenleri için hazırladıkları koleksiyonuna hep beraber bakıyoruz.

zuhre pardes7 Zühre Pardesü

zuhre pardes8 Zühre Pardesü

zuhre pardes10 Zühre Pardesü

zuhre pardes11 Zühre Pardesü

Yerli sermayeli bir firmanın işne ve müşterilerini bu kadar öenm vermesi mutluluk verici. Bir kez zühre pardesü aldıysanız bir daha başka marka kullanmak istemeyeceğiniz kadar kaliteli ve zarif modeller sunuyorlar.

zuhre pardes14 Zühre Pardesü

zuhre pardes13 Zühre Pardesü

zuhre pardes12 Zühre Pardesü

Şimdi isterseniz sizin için bir de zühre pardesü 2013 sonbahar – kış için hazırladıkları koleksiyon videosunu sizlere sunalım.

 

Google'da Ara : Zühre Pardesü

Etiketler: , , , , , , ,

Bu Konu Hakkında Yorum Yazmak İstermisin ?