Anasayfa

Taş İşlemeli Abiye Modelleri

Yazı 16 Ağustos 2012 tarihinde eklendi. » Yeni Moda Abiye Elbiseler | Facebook'ta Paylaş
tas islemeli abiye modelleri 0 Taş İşlemeli Abiye Modelleri

Taş işlemeli abiye modelleri, gece davetlerinin yıldızı olmanız için biçilmiş kaftan. Özellikle nişan, düğün yada parti havasında geçen ve flashların patladığı ortamlar da dikkatleri üzeriniz de toplayacaksınız. 2012 abiye modelleri ile aynı koleksiyonda yer alan taş işlemeli abiye modeli, dekoltesi ile de görenleri şaşırtıyor. Göğüs ve sırt dekoltesinin yanı sıra bacak kısmında bulunan derin yırtmaç sayesin de bacak dekoltesi de ön plana çıkıyor.

07DCE5417C04 8 Taş İşlemeli Abiye Modelleri

Sırt dekoltesinde arkadan iplerle bağlantısı muhteşem güzel. Sadece bu şekilde de bile başlı başına bayanların almasına sebep. 3 şerit halinde gelen sırtın orta kısmında birleşen şeritler, sırt dekoltesini ayrı bir boyuta sokuyor. Sırt dekolteli abiye modelleri arasında belki de en güzeli budur..

2012 Abiye Elbise Modelleri 01 Taş İşlemeli Abiye Modelleri

Göğüs kısmındaki dekolte abartılacak boyutta olmasa da oldukça zarif duruyor. Özellikle kendine fiziğine güvenenler benim ne demek istediğimi anlamışlardır..

2012 Abiye Elbise Modelleri 03 Taş İşlemeli Abiye Modelleri

Bacak dekoltesi ise ayrı bir zerafet. Burada yine az öncekini tekrarlayacağım belki ama kendine güvenenler için vazgeçilmez bir model olmuş…

2012 Abiye Elbise Modelleri 10 Taş İşlemeli Abiye Modelleri

Her bakımdan oldukça güzel olan abiye modeli, şıklığı, zerafeti ve seksiliği bir arada barındırıyor. Mutlaka denemelisiniz. Şayet dediğim şekilde sizin de üstünüz de bu kadar zarif ve vücudunuzu sararsa her ne pahasına olursa olsun almaya çalışın. Ben çok beğendim ve en kısa zamanda bende alacağım…

 


Google'da Ara : Taş İşlemeli Abiye Modelleri

Etiketler: , ,

Bu Konu Hakkında Yorum Yazmak İstermisin ?