Anasayfa

Straplez Abiye

Yazı 21 Ekim 2012 tarihinde eklendi. » Gece Elbisesi Modelleri | Facebook'ta Paylaş

Genç bayanlar tarafından en çok tercih edilen özel davet kıyafeti genelde straplez abiye modelleri oluyor. Degaje kısmında yaratmış olduğu çekicilik kadınları bu elbiseyi giyme konusunda teşvik ediyor. Mini etek modellerde kullanıldığı gibi balık eteklerde de straplez kesim kullanılıyor. Parti davetlerinde en çok ilgi gören bu kıyafetleri seçerken biraz dikkatli olmak gerekiyor. Bize yakışanı bulmak için biraz mağaza gezerek mümkün oldukça çok deneme yapmalıyız. Şimdi sizlerle beraber bir kaç modelin incelemesini yapalım.

İlk bakacağımız abite siyah renkli olacak. Ekru renk astar üzerinde siyah dantel kumaşı görüntüsü ile oldukça başarılı bir çalışma diyebiliriz.

straplez abiye modelleri Straplez Abiye

Diğer siyah straplez abiye de ise mini etek tercih edilmiş. Gögüs kısmındaki taş işlemeler hareket sağlarken, eteklerin uçlarındaki astar değişik bir tarz yaratmış.

straplez abiye modelleri 1 Straplez Abiye

Birbirinden güzel size üç adet yeşil abiye modeli göstermek istiyoruz. kalite ve şıklığı bu tarz elbiseler ile yakalayabilirsiniz.

Yesil Abiye Modelleri 14 Straplez Abiye

Yesil Abiye Modelleri 15 Straplez Abiye

Yesil Abiye Modelleri 17 Straplez Abiye

 

Diğer üç fotoğrafta ise kırmızı abiyeler görüyorsunuz. Mor ve kırmızı tonlarının esmer kadınlarda daha fark edilir durduğunu hatırlatmak isteriz.

En Guzel Abiye Modelleri 03 Straplez Abiye

Kirmizi Abiye Modelleri 01 Straplez Abiye

straplez abiye modelleri 2 Straplez Abiye

 

Google'da Ara : Straplez Abiye

Etiketler: , , , , , , ,

Bu Konu Hakkında Yorum Yazmak İstermisin ?