Anasayfa

Önü Kısa Arkası Uzun Kıyafetler

Yazı 25 Eylül 2012 tarihinde eklendi. » Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Modelleri | Facebook'ta Paylaş

Ancak bir moda tasarımcısına hazırlatabilceğiniz tamamı işçilik harikası bu tasarım çok ama çok şık. Üzerindeki emek söylediğim gibi çok fazla. Detaylarla dolu. Straplez kesim.

Elbisenin üst kısmında yanlarda ve ortalarda çaplar bağlar kullanımış. Bağların alt kısmı tülden oluşuyor. Diğer kısımlar ise taşlarla süslenmiş. Etek kısmında ise ön kısa arka uzun. Tüller çiçek motifleri kalın ipler herşey var. Çok emek harcanmış bu tasarımla çok çekici görünebilirsiniz. Ama defileler dışında nerede giyebileceğiniza konusunda hiçbir fikrim yok…

onu kisa arkasi uzun abiye modelleri.2 Önü Kısa Arkası Uzun Kıyafetler

Palament mavisi straplez kesim gögüs kısmında kalp motifi taş işleme yapılmış bu tasarımda etek önden kısa arkadan uzun olarka tasarlanmış. Arkada kullanılan gök kuşağı renklerindeki puantiyeler elbiseye hareket kazandırmış. Kabarık ve şık bir tasarım.Düğün törenlerinde nişanda rahatlıkla giyebileceğiniz şık bir elbise.

onu kisa arkasi uzun abiye modelleri.3 Önü Kısa Arkası Uzun Kıyafetler

Bir moda tasarımcısının eseri olan bu kıyafette renk yönünden cimrilik yapılmamış. Elbise açık renk bir kumaşa koyu renkle motif verilmesinden oluşuyor. Etekte ön kısa arka uzun yine…modelde siyah ince çorapla kullanılmış ama tabi bu bir defile görüntüsü olduğu için uygun olsada normalde böyle bir kombinasyon yapmamakta fayda var. Ayrıca elbisenin üzerindeki kırmızı uzun cekette sadece o defilede kalsın lütfen. Çok itici görünüyor.

onu kisa arkasi uzun abiye modelleri 6 Önü Kısa Arkası Uzun Kıyafetler

Google'da Ara : Önü Kısa Arkası Uzun Kıyafetler

3 Yorum »

 • GÜLLÜ

  en üstteki pudra pembesi elbise harika. nerede üretiliyor, fiyatı ne kadar bilgi verir misiniz?

 • rana

  En istteki pudra pembesi elbisenin nerde satıldığını öğrene bilir
  miyiz ve fiyatını ?

 • yok

  kaç yaşındasımız ona bağlı ve her yerde fiyatı yazıyor pahalı birşey yani

Bu Konu Hakkında Yorum Yazmak İstermisin ?