Anasayfa

Kabarık Elbise Modelleri

Yazı 07 Eylül 2012 tarihinde eklendi. » Kabarık Abiye Modelleri | Facebook'ta Paylaş

Genellikle nişan kıyafetleri seçimi yapılırken kabarık elbiseler tercih edilir. Sanırım gösterişli bir abiye için en iyi seçimlerden birisi budur. Giydiğinizde kabarık eteklerin size hissettirmiş olduğu bir gelin gibi duygu için sanırım bu model tercih edilebilir. Dört farklı elbiseyi inceleyerek sizlerin beğenisine sunmak istedik. İlk model yeşil ve strapez. Kabarık etek adeta bir çiçek gibi görüntü sunuyor.

kabarik abiye modelleri 1 Kabarık Elbise Modelleri

Eğer daha gösterişli birşey arıyorsanız o zaman taba renkli bu abiye uygun olabilir. Kat kat inen eteği ve üst bölgesindeki işlemeleri sizi bir kuğu gibi gösterecek.

kabarik abiye modelleri 3 Kabarık Elbise Modelleri

Diğer modelimizin renk teması mavi tonları. Boyundan bağlamalı, belindeki kalın bir kuşak ile eteklerdeki puantiye motifleri açık hava düğünlerinde rahatlıkla kullanılabilir.

kabarik abiye modelleri 5 Kabarık Elbise Modelleri

Son modelimizde ise eğer biraz gösterişli mekanda davete katılacak ve gecede ön planda olanların içersindeyseniz bu kabarık elbise seçimi uygun olabilir.

kabarik abiye modelleri 6 Kabarık Elbise Modelleri

Google'da Ara : Kabarık Elbise Modelleri

3 Yorum »

  • sevda

    güzeel

  • ebru övet

    çook güzel bende abimin düğüünde küçüğünü alacağım saçımıda ona göre güzel yapacağım yeşil abiyeyi alacağım makyajımı ona göre yapacağım ve düğünde çok güzel oynayacağım tahminim düğümde en güelkız ben olacğımmmmm

  • deniz

    harika

Bu Konu Hakkında Yorum Yazmak İstermisin ?