Anasayfa

Genç Abiye Modelleri

Yazı 01 Eylül 2012 tarihinde eklendi. » Yeni Sezon Abiye Modelleri | Facebook'ta Paylaş

Eskiden genç kızlar abiye kıyafetleri günümüzdeki kadar çok tercih etmelerdi. Ancak yeni nesil tasarımcıların muhteşem yaratıcılığı inanılmaz elbiseler ortaya çıkarttı. Her zevke ve her yaş grubuna hitap eden bu abiye modelleri kadınların beğenisine sunuluyor. Siz sevgili misafirlerimiz için üç ayrı modeli inceledik. Şeçtiğimiz bu elbiseler hem genç yaşınıza uygun olacak hem de içinizdeki enerjiyi ön plana çıkartacak. Birinci modelimiz ile başlıyoruz. Fujya, pembe gibi renklerin kombinasyonundan oluşan strapez model şık bir abiye. Belden aşağıya etek gibi inen ayrıntı kıyafetin hareketlenmesine çok yardımcı olmuş. Resimdeki gibi aksesuar olarak kullanılan küpe ve saç modelinide kullanabilirsiniz.

Genc Abiye Modelleri 07 Genç Abiye Modelleri

Evet bir diğer modelimizde biraz daha ağır bir davetde giyebileceğiniz ama genç bir kadının kolaylıkla tercih edebileceği bir elbise ile devam ediyoruz. Parlak kahverengi kumaşın asil duruşunu hissedin. Yeşil ve mavi taşların özenle işlenmesinin abiyenin duruşuna neler kattığını görün. Strapez ve uzun etek olan bu abiye modeli giyecekseniz, saçlarınızın topuz olması daha uyumlu olacaktır.

Genc Abiye Modelleri 02 Genç Abiye Modelleri

Sizler için seçtiğimiz son abiyede ise vazgeçilmez renk ve bitmeyen modası ile en çok tercih edilen siyah renkli abiye ile karşınızdayız. Balık sırtı parlak kumaşın dikkat çekiciliği, strapez ve dizüstü etek boyu tam bir genç elbisesi. Tasarımcının tek omuz görüntülü duran basen bölgenize kadar vücudunuzu bir yılan gibi saran detay elbiseyi çok zarif gösteriyor.

Genc Abiye Modelleri 12 Genç Abiye Modelleri

Google'da Ara : Genç Abiye Modelleri

Etiketler: , , , , , , ,

Bu Konu Hakkında Yorum Yazmak İstermisin ?