Anasayfa

Derin Yırtmaçlı Abiyeler

Yazı 04 Eylül 2013 tarihinde eklendi. » Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Modelleri | Facebook'ta Paylaş

Derin Yırtmaç Abiye Modası
Abiye her kadın için illaki bir gerekliliktir ve kesinlikle o dönemin en güzel kadını olmak isteyeceksinizdir. İlerde bir gün fotoğraflara baktığınızda günlük elbiselerden daha farklı kadınsı ve çekici duruşunuzu görmek isteyeceksinizdir. Son derece hoş bir bayan olabilirsiniz. Fakat doğru kombin kullanmıyorsanız kesinlikle bizimle değilsin der fotoğraflar size. Giydiğiniz elbisenin boyunun kıvrımlarının sizin vücudunuza oturması ve vücut tipinize uyması son derece önemlidir. Ama ister zayıf ister kilolu olun derin bacak yırtmacınız topuklu giydiğiniz sürece hayat kurtaracaktır.

Öncelikle abiye sizin için önemli bir detaysa kesinlikle düz bir elbise giymemeli ve hareketli bir yapıya sahip olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer sırtınıza göğüslerinize güvenmiyorsanız bacak yırtmacı abiyede muhteşem bir kurtarıcı olacaktır. Nedeni ney mi? Bu yırtmaçların bacaklarınızı siz istemeden öne çıkarmaması fakat arada kaçamaklar yaparak teninizle elbisenin uyumunu sergilemesidir.

Başarılı bir yırtmaç şişman bayanların kalça bölgesinin yapılmamasını ve elbisenin formunun bozulmamasına da yardımcı olacaktır. Bacağınız yalnızca yürürken belli belirsiz ortaya çıkacağı için kusurlarınız görünmeyecektir. Ve çekici görüneceksinizdir. Eğer yapmak istediğiniz bacaklarınıza güvendiğiniz için derin yırtmaç giymekse tercihiniz çift taraflı derin yırtmaçlar olabilir. Yürürken ve dururken belirgin bir şekilde bacak dekoltesini bu şekilde yakalayabilir ve bacaklarınızın güzelliğini sergileyebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise kesinlikle bu detayın sadece sırt ya da göğüs dekoltesinden biriyle beraber kullanılması gerektiğidir.

50 Sexiest Red Carpet Looks 2011ss Derin Yırtmaçlı Abiyeler 190 b Derin Yırtmaçlı Abiyeler 263c266a24fbd 0 304x424 4 Derin Yırtmaçlı Abiyeler 2012 Yırtmaçlı Elbise Modelleri2 Derin Yırtmaçlı Abiyeler abiye 357 Derin Yırtmaçlı Abiyeler bayan elbise çeşidi1 Derin Yırtmaçlı Abiyeler derin yırtmaçlı abiye model Derin Yırtmaçlı Abiyeler Derin yırtmaçlı elbise modelleri Derin Yırtmaçlı Abiyeler tony bowls derin yırtmaçlı abiye elbiseler Derin Yırtmaçlı Abiyeler uçuş uçuş siyah derin yırtmaçlı elbise Derin Yırtmaçlı Abiyeler Yırtmaçlı mavi elbise Derin Yırtmaçlı Abiyeler yirmacli elbise5 Derin Yırtmaçlı Abiyeler

Google'da Ara : Derin Yırtmaçlı Abiyeler

Etiketler: , , , , , ,

2 Yorum »

  • müzeyyen naneli

    çok güzeller aşık oldum yaaaa satın almak istiyorum

  • müzeyyen naneli

    harikalar

Bu Konu Hakkında Yorum Yazmak İstermisin ?