Anasayfa

Ceketli Elbise Modelleri

Yazı 01 Ekim 2012 tarihinde eklendi. » Uzun Abiye Modelleri | Facebook'ta Paylaş

Daha kapalı iken bile şık görünmeniz mümkün. Resimdeki abiyede mavi uzun elbisenin üzerine ceket tasarlanmış. Elbisenin yaka kısmından bel kısmına kadarşerit ışıltılar ile etekte kullanılan düz kumaş cekettede kullanılmış.Ceket marşetlerine de aynı şeritten geçirilerek takım daha şık hale getirilmiş.

Ceketli Abiye Modelleri 7 Ceketli Elbise Modelleri

Daha çok orta yaşlarda değerlendirmeniz gereken bir takım daha. Parlak kumaş ile iç kısma tasarlanan elbiseye aynı renk tonlarında tasarlanan ceket elbise uyum sağlamış. Cekette dantel işleme dikkat çekiyor. Elbiselerde olduğu gibi takımlarda da kullanılan ince kemer detayı zerafet kazandırıyor.

Ceketli Abiye Modelleri 8 Ceketli Elbise Modelleri

Açık abiyelerin tam aksine kapalı abiyeler sizi daha asil gösterecektir. Bu abiyede içte giyilen elbise ayak ucuna kadar uzanıyor. Balık modeli kullanılmış. Üste kullanılan ceket ise elbise ile aynı kumaştan olup şıklığınızdan çekiciliğinizden hiçbir kaybettirmeyecek.

Ceketli Abiye Modelleri 14 Ceketli Elbise Modelleri

Google'da Ara : Ceketli Elbise Modelleri

Etiketler: , , , , , , ,

1 Yorum »

  • selma dilek

    ben kapalı bir bayan olarak lütfen pantolon uzun ceket ve abiye modeli görmek istiyorum ama hic bir yerde resmi yok acil ihtiyacım var almam gerkiyor yardımcı olurmusunuz

Bu Konu Hakkında Yorum Yazmak İstermisin ?