Anasayfa

Büyük Beden Abiye

Yazı 04 Eylül 2012 tarihinde eklendi. » Büyük Beden Abiye Modelleri | Facebook'ta Paylaş

Kilolu olmak zor. Abiye konusunda seçim yapmak daha da zor. Başarılı bir şeçin. Tamamen bütün hatları kapatan sadece göğüs dekolitesiyle canlandırılmış, diz boyunda bu sade abiye tüm özel günler için ideal bir seçim olacaktır. Aynı renkte küçük bir el çantası hafif makyaj ve küçük takılarla tamamlanabilecek şık bir elbise. Kalçadan etek ucuna kadar dalgalandırılan fırfır da elbiseyi daha şık hala getirmiş.

buyukbedenabiye20122013 1 Büyük Beden Abiye

Uçuk mavi olarak tasarlanmış bu abiyede yine bütün kusurları kapatarak sadece göğüs dekolitesi olan bu abiyede kollar omu askısı ile açıkta bırakılmış, abiye hareketlendirilmek için ise taşlı aksesuar ile canlandırılmış. Elbise uzun bırakılmış. Daha uzun ve daha zarif görünmek için önemli bir detaydır bu. Belde kemer süslemesi yapılmış. Buda sizin daha zarif görünmenizi sağlayacaktır.

buyukbedenabiye20122013 2 Büyük Beden Abiye

Sadelikten yana olanlar için yine harika bir seçim. Elbisenin rengi başlı başına elbisenin dikkat çekmesini sağlıyor. Tüm kusurlar uzun kol, geniş etek ile kapatılmış. Boyun bölgesikare olarak açılarak pencere şeklinde bırakılarak hafif göğüs dekolitesi sağlamış. Heryerde hiç çekinmeden kullanabileceğiniz bu elbise küçük çantalar ayak bileğinden kemerli hafif topuklu ayakkabılarla daha da çekici görünmenizi sağlayacaktır.

buyukbedenabiye20122013 3 Büyük Beden Abiye

Google'da Ara : Büyük Beden Abiye

Etiketler: , , , , , ,

Bu Konu Hakkında Yorum Yazmak İstermisin ?